Битва за контейнери

Posted by admin
Category:

Ви знаєте, що занедбані, нікому не потрібні контейнери продають і отримують за це великі гроші? Не чули і не бачили? Про це популярний канал Discovery Channel протягом декількох років знімає захопливу передачу «Битва за контейнери».

В чому головний сенс популярної телепередачі

Щодня в морські порти Америки приходять сотні тисяч контейнерів. Бувають випадки, коли вантаж не дійшов до адресата або під час транспортування його пошкодили, такі контейнери простоюють на складі не один десяток років. Заповзятливі американці вирішили продавати їх на аукціонах, залишаючи вміст морського контейнера в таємниці. А сам аукціон перетворити в шоу.

Групі оцінювачів та фахівцям з торгів представляють контейнер для транспортування і зберігання речей, що всередині — нікому невідомо. Всього на кілька хвилин його розкривають, щоб дати можливість візуально ознайомитися з вмістом і вирішити, чи варто торгуватися. Ведучий підігріває інтерес публіки, повідомляючи маршрут проходження вантажу, адже сюди його везуть з усього світу.

Аукціон проходить швидко і емоційно, нагадуючи спортивні змагання, у покупців немає часу на роздуми. Вартість лота варіюється від 7 до 30 тис. доларів.

«Кіт у мішку» або скриня з золотом

Купуючи вміст контейнера, учасники можуть добре заробити. Адже вартість транспортування контейнера коштує великих грошей, тому не всі погодяться перевозити дешевий вантаж таким дорогим способом. Хоча бувають винятки, коли в дорогих, добре упакованих коробках, перевозять нікому не потрібний «мотлох».

Хранение в контейнере в битве за контейнеров

Так в одній з передач, при розкритті контейнера, який приїхав з Італії, в перших рядах лежали дорогі вітрини для взуття і стояли великі коробки. Інтуїція підказувала учасникам, що в цих коробках елітне взуття. Після запеклого торгу, за контейнер заплатили 30 тис. доларів, але при розпакуванні в них виявилися гумові капці, вартістю не більше 1 долара. У цьому лоті учасник втратив 24 тис. доларів.

Але не все так сумно, якби б після розкриття кожного контейнера учасники залишалися в «мінусах», шоу не отримало б такої популярності і його не знімали б сезон за сезоном. Більшість контейнерів містять в собі міні-склад антикварних і дорогих речей.

Найбільш виграшні придбання в реаліті-шоу

  • Контейнер, в якому перевозили устаткування для ферми, знаходився індивідуальний вертоліт, вартістю 65-70 тис. доларів.
  • Купивши контейнер за 16 тис. доларів, учасник виявив під купою непотрібних речей новенький автомобіль Porsche Cayenne.

Головні герої

Головні герої телепередачі — це професійні оцінювачі і власники невеликих антикварних лавок. Протягом чотирьох сезонів в торгах беруть участь одні і ті ж покупці, які мають аналітичний склад розуму і здатні приймати рішення миттєво. Всі вони по-своєму цікаві і привертають до себе увагу.

«Битва за контейнери» — це багатосерійне шоу, яке варто подивитися та розширити свій кругозір. Крім азарту і інтриги, тут відбувається справжній шквал емоцій — переживання через невдалу покупку і радість від виграшної угоди. Більш того, за мотивами передачі, випущено кілька комп’ютерних ігор, де кожен може спробувати себе в ролі мисливця і знайти свій контейнер.

Багато старожилів «Столичної Кладовки» подивившись Discovery запитують коли і ми почнемо розпродувати майно з контейнерів для зберігання. Деякі, навіть не бувши клієнтами дзвонять тільки з цією метою та задають ті самі питання. Мабуть, авантюризм, прагнення швидкої наживи та легкий екстрим не дають спокою нашим співвітчизникам. Відповідаємо: на жаль, історія індивідуального зберігання речей в Україні не настільки тривала, щоб накопичити навіть невелику кількість контейнерів для шоу. Наші люди бережуть свої речі! Але життя триває, час біжить швидко і будемо сподіватися, що незабаром на одному з українських ТВ каналів з’явиться своя «Контейнерна битва».

Show must go on!