ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ!

Столична Кладовка це сучасний складський комплекс, який містить велику кількість боксів (приміщень) для індивідуального зберігання.

У нас можна орендувати склад від 1м2 до 40м2. Це досить зручно і вигідно. Ви можете зберігати найрізноманітніші речі починаючи від книг і закінчуючи мотоциклами. У будь-який момент ви можете збільшити або зменшити площу вашого приміщення, що дозволить не переплачувати за зайві квадратні метри.

На відміну від складу відповідального зберігання, де ви витрачаєте час на складання опису і кожен оглядаю майно іншого, у нас ви використовуєте бокс на свій розсуд і ніхто крім вас не має до нього доступу.

Більше 15 років ми професійно працюємо як орендодавці складських і офісних приміщень. Столична Кладовка другий наш проект в сегменті нової для України, але давно поширеної в Європі послуги Self Storage.

Ми розробили багаторівневу систему захисту, в якій передбачені всі варіанти будь-яких вторгнень. Це дозволяє нашим клієнтам орендувати бокси і контейнери для зберігання цінних документів, прикрас, оргтехніки і навіть винних колекцій. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб ви були спокійні за свої цінності і майно.

Ви можете відвідувати свій склад будь-якої пори доби, без свят і вихідних! Ключ і карта доступу зберігаються тільки у вас! Бокс на сигналізації, пін-код від якої, знаєте тільки ви. Навіть в найхолоднішу погоду в складі підтримується комфортна температура.

У нас орендують бокси для бізнесу (зберігання документів, речей, техніки, товару і т. д.) І для особистого майна (меблі, велосипеди, коляски, лижі, скутери, побутову техніку та інше). Вартість оренди складу постійна і включає в себе всі комунальні та інші платежі.

Завжди у адміністратора ви зможете придбати замки для боксу, пакувальні матеріали і скористатися безкоштовними візками та іншими складськими інвертарями. З нами зручно робити ремонти, здійснювати переїзди, відправлятися в подорожі ми несемо  відповідальність за ваше майно! Приносьте до нас на зберігання і ви не розчаруєтеся.

9 РІВНІВ ЗАХИСТУ ВАШОГО МАЙНА

 • Доступ за допомогою персонального електронного ключа і цифрового коду;
 • Датчики руху і доступу в кожному боксі;
 • Додатковий контроль службою негайного реагування державної охрани;
 • Система сигналізації в боксах і по всьому периметру;
 • Огороджена територія комплексу;
 • Цілодобовий контроль фізичною охороною комплексу;
 • Механічний замок з особистим ключем;
 • Відеоспостереження і відеозапис 24/7 кожного метра;
 • Страхування майна;

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ:

Столична Кладовка пропонує для Вас бокси для індивідуального зберігання, які являють собою окремі приміщення зі стінами і дверима з замком. Тільки Ви будете мати можливість зайти в бокс. Для цього ми видаємо Вам магнітну карту доступу в склад і код зняття сигналізації. Ваші речі під надійною охороною!

Звичайно! Більше того, Ви можете орендувати бокс терміном навіть на тиждень. Ми цінуємо кожного клієнта і не ставимо жорстких часових вимог по оренді. Навіщо платити більше, якщо Вам потрібно залишити речі всього на кілька днів?

Столична Кладовка пропонує Вам площі під будь-які запити: від контейнера в один кубічний метр до міні – складу в 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і більше квадратних метрів.

Нашими послугами користуються у різних цілях.

Багато хто хоче нарешті звільнити квартиру або балкон і отримати більше місця для життя. Любителі спорту і активного відпочинку зберігають у нас свій інвентар. Інтернет магазини зберігають товарні запаси. Дачники на зиму звозять речі з літніх будинків. Новосели або переселенці розміщують у нас свої речі і меблі на час ремонту.

Багато компаній зберігають у нас меблі і майно офісу. Одним словом, Ви можете зберігати у нас все, що займає Ваш простір. І будьте впевнені, у нас Ваші речі в надійних руках.

Звертаємо Вашу увагу, з метою Вашої і нашої безпеки варто дотримуватись правил зберігання в боксах. Отож, заборонено зберігати:

 • Зброю, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини;
 • Живі істоти, рослини;
 • Хімічні та токсичні речовини, які виділяють пари або сильні запахи;
 • Продукти харчування, які швидко псуються;
 • Речі, заборонені чинним законодавством України.

Столична Кладовка це професійний склад для індивідуального зберігання речей, в якому активований цілий комплекс професійних охоронних систем. Кожен бокс обладнаний датчиком руху і сигналізацією. Після укладання договору Ви отримуєте персональний електронний ключ, тільки з його допомогою ви можете потрапити до свого сховища. Ви замикаєте свій міні – склад на навісний замок і ставите його на сигналізацію. Складське приміщення проглядається за допомогою сучасного відеоспостереження. Крім того, всі сховища знаходяться під цілодобовою фізичною охороною, яка підкріплюється мобільними групами поліції.

Всі використані засоби гарантують перший в Україні подібний рівень безпеки. Ви також можете сміливо довірити нам зберігання документів, оскільки приміщення мають режим температурної регуляції. У Складовці Ваші речі будуть в чистоті, цілісності і сухості. Це не просто міська комора. У нас банківський підхід до зберігання Вашого майна!

Це дуже просто! У нас на сайті є зручний калькулятор речей. Ви можете ним скористатися і вирішити, який розмір боксу Вам потрібен і не переплачувати за зайві метри. Також у телефонній розмові або заїзді на склад наші співробітники завжди допоможуть Вам остаточно визначитися з форматом контейнера.

Ми передбачили все для Вашої зручності. Досить просто зарезервувати бокс потрібного розміру по телефону, а договір укласти вже під час привозу речей.
Немає необхідності приїжджати до нас зайвий раз.

Ми розуміємо, що наші клієнти зайняті люди. Тому просто вкажіть в договорі оренди довірених осіб, які можуть самостійно приходити на склад. Крім того, додатковим заходом обережності, є персональна карта доступу, індивідуальний пін-код сигналізації до контейнера і ключ від навісного замка.

Звичайно. Столична Кладовка це професійний складський комплекс. У нас передбачені всі умови для зберігання майна приватних клієнтів, юридичних осіб і державних установ. В обов’язковому порядку ми підписуємо договір і надаємо всі необхідні платіжні та бухгалтерські документи.

Ви можете платити так, як зручно саме для Вас: або відразу за весь період, або помісячно.
Але, чим довготриваліший період, за який ви платите тим більшою може бути ваша знижка на оренду складу.

Індивідуальні бокси для зберігання повністю порожні. Отримуючи доступ до свого склад, Ви розміщуєте речі на свій розсуд. І якщо для зберігання вашого майна знадобляться стелажі або полиці, то їх завжди можна у нас орендувати або за бажанням купити. Це як тетріс ви самі заповнюєте свій простір.

Обов’язково! Професійний склад тимчасового зберігання речей Столична Кладовка має в своєму розпорядженні необхідний пакувальний матеріал для будь-якого типу майна: замки, коробки, різні корисні дрібниці, а  також спецзасоби для вантажно-розвантажувальних робіт, візки, рокли.

Все дуже просто. Склад відповідального зберігання не передбачає вільного розподілу майна. Щоб здати або забрати речі з такого складу, потрібно пройти складну процедуру опису, приймання та видачі. У свій склад індивідуального зберігання Ви можете заходити в будь-який час доби, без зайвих формальностей. Те, що ви там зберігаєте знаєте тільки ви. Погодьтеся, це дуже зручно.

Ми не утрудняємо своїх клієнтів зайвими процедурами і не складаємо опис, оскільки в індивідуальний бокс маєте доступ тільки Ви. Виконуйте будь-які маніпуляції з Вашим майном щось забирайте, щось привозите. Робіть все, що вважаєте за потрібне. При цьому Вам зовсім не потрібно вносити зміни в договір.

В будь-який момент! Це ваш вибір. Якщо Ваші плани змінились і для речей знадобився склад інших розмірів, або ж  змінився термін зберігання, то ми все швидко переоформимо і зробимо перерахунок.

Це просто! Ви можете оплатити послуги оренди готівковим або безготівковим способом. Рекомендуємо Вам завчасно здійснювати платежі, не чекаючи останнього дня дії оренди.

Столична Кладовка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ми завжди відкриті для Вас! Тільки перші відвідини, для підписання договору, Вам необхідно здійснити з 8.00 до 20.00 щодня. Або якщо ви супер зайнята людина, то за узгодженням з менеджером ви можете прийти для оформлення в будь-який час. Надалі, Ви можете відвідувати свій склад цілодобово, так часто, як Вам потрібно.

Кращі пропозиції зберігання речей для бізнесу!