Все про камери зберігання в Києві

Posted by admin
Category:

Оскільки ми професійний сервіс зберігання багато клієнтів запитують, як працюють камери схову в київських транспортних хабах. Тому ми вирішили зібрати всю інформацію в одному матеріалі для зручності тих, хто подорожує потягом, літаком або автобусом.

Камери зберігання — популярна послуга, особливо серед тих, хто є частим гостем аеропортів, Ж/Д вокзалів та автостанцій. Чекаючи свого рейсу, зручніше залишити багаж в безпечному місці, а залишок часу використати на спокійний відпочинок або для своїх справ, аніж носити та охороняти важкі сумки. Також, дана послуга стає актуальною, коли речей дуже багато, а деякі з них, власник хоче залишити в місці відправлення заздалегідь, щоб полегшити собі план справ в день поїздки або перельоту. Для того, щоб не тільки кияни, але і гості могли сміливо довірити свій багаж на зберігання, ми розглянемо де знаходяться камери схову в Києві, як вони працюють і які тарифи діють на сьогодні в місцях для зберігання речей.

Камери зберігання на залізничних вокзалах Києва

Сьогодні найбільш надійним та зручним видом транспорту залишається поїзд. Доїхати можна швидко, безпечно, недорого та з комфортом. Головним Ж/Д вокзалом Києва є Київ-Пасажирський. Станція розташовується в Солом’янському районі, є точкою Південно-Західної залізниці та охоплює ще три Ж/Д вокзали: Центральний, Приміський та Південний. Обслуговуючи найбільшу кількість популярних залізничних гілок, саме ці вокзали користуються найвищою пасажирською завантаженістю. Тому розглянемо, як в них діють камери схову та наскільки вони надійні.

камера хранения киевского жд вокзала

Камери зберігання на Ж/Д вокзалі Центральному

На сьогодні існує два варіанти зберігання: стаціонарна і автоматична камери схову.

Для стаціонарного або як його називають ручного зберігання — все просто: пасажир передає поклажу спеціальному працівникові, який поміщає її на загальну полицю. Ціна в цьому випадку — 35 гривень за добу. Календарна доба закінчується о 24:00 незалежно від часу початку зберігання. Отож, помістивши свій чемодан о 22:00, а забравши о 6:00 ви заплатите 70 гривень, як за дві доби. Будь-яка річ прив’язана до ручної поклажі вважається окремим об’єктом. Повторне користування речами платне.

камера хранения киевского жд вокзала

На Центральному київському залізничному вокзалі пасажири також можуть скористатися послугами автоматичних камер зберігання. Тарифи на автоматичні камери такі: оренда комірки на добу становить 15 гривень. Але плата стягується відразу за дві доби, а гроші за невикористаний час не повертаються. Отож, залишивши речі на пару годин, ви все одно заплатите 30 гривень. Стільки ж коштує примусове відкриття, якщо ви втратили жетон. Також будь-яке відкриття своїх речей змусить лічильник крутиться заново, тому ви знову заплатите 30 гривень. Зовнішній вигляд камер схову на вокзалі наче з середини минулого століття та залишають бажати кращого. Експлуатація автоматичних камер зберігання відбувається за таким принципом:

  1. Речі поміщаються в вільну комірку.
  2. На внутрішній стороні дверцят набирається шифр, який складається з літери і трьох цифр. Цей код слугує ключем «комірки».
  3. В роз’єм для монет вставляється оплачений жетон.

Після закриття слід переконатися в робочому стані камери, потягнувши дверцята на себе. Для того, щоб забрати багаж, достатньо ввести код на зовнішній стороні дверцят.

Якщо після закінчення двох діб, пасажир не прийшов за речами, камера розкривається, а речі передаються в бюро знахідок.

Камери зберігання на Ж/Д вокзалі Дарницький

Ще одна залізнична станція в Києві — Ж /Д вокзал Дарницький.

Знаходиться в Києві на Лівому березі в однойменному районі та в основному використовується як термінал приміського сполучення, але через станцію проходять потяги міжміського і міжнародного сполучення. Розташований вокзал за адресою: вулиця Привокзальна, 1.

Принцип роботи камер схову залишається таким: є ручні та  автоматичні камери. Вартість перших — 15 гривень за добу, у випадку з великогабаритним багажем — 19 гривень, а ось автоматичні камери передбачають тільки невелику поклажу, тому коштують 17 гривень. У автоматичних камер є перерви з 7:30 до 8:00, з 12:00 до 13:00 з 19:00 до 19:30 і з 00:00 до 1:00. Всі питання, пов’язані зі зберіганням особистих речей, несправністю камер і т.д. вирішуються з вокзальним черговим по зміні.

Користуючись автоматичними комірками важливо не втратити жетон, в іншому випадку власник заплатить його вартість. Що стосується надійності камер, вокзал передбачив запобіжні заходи: автоматичні комірки відкриваються тільки по жетону, ручні камери знаходяться під цілодобовим наглядом. В обох випадках, камери знаходяться під відеоспостереженням.

Дарницкий вокзал фото

Камери зберігання в аеропорту Бориспіль

Аеропорт Бориспіль центральні авіаційні ворота країни.

Зрозуміло, що він теж оснащений камерами для зберігання особистих речей. Вартість оренди однієї камери схову розраховується погодинно. Але чим триваліший період зберігання, тим вигідніший тариф. Вартість зберігання до однієї години — 9 гривень, до трьох годин — 27 гривень, до 12 — 75, а до 24 — 120 гривень. Далі, кожну наступну добу, навіть якщо вони неповні, оплачуються по 120 гривень.

Камера Хранения аэропорт Борисполь

Технічні перерви в камерах тривають по 15 хвилин з 7:45 з 19:45 та з 23:45. Також, працівник камер може оголосити технічну перерву в особливих випадках, про які буде повідомляти вивішена табличка.

Окремо слід розповісти про те, які вимоги висувають до багажу: він повинен бути упакований, не повинен мати різкого запаху або забруднювати камеру. Незалежно від розміру поклажі, в кожну комірку можна помістити лише один багаж (сумка, пакет, рюкзак).

Працівник може відмовити в зберігання багажу, якщо це:

  • вибухонебезпечні або отруйні предмети;
  • брудні речі з різким запахом;
  • незаконний багаж (зброя, наркотичні речовини);
  • тварини або швидкопсувні продукти тваринного походження;
  • цінності, важливі документи або гроші;
  • поклажу без належного упакування.

Камера зберігання речей резервується за паспортом, після чого працівник терміналу видає жетон з номером секції та позначкою кількості багажу. Отримати свій багаж людина також може, надавши паспорт і жетон.

Камера зберігання в аеропорту Жуляни

Аеропорт Київ імені Ігоря Сікорського або як кажуть в народі «Аеропорт Жуляни». Знаходиться на території Києва та доїхати до нього можна навіть на тролейбусі.

У правому крилі терміналу А, на першому поверсі, в зоні прибуття та зустрічі пасажирів міжнародних рейсів також доступна цілодобова послуга камер зберігання. До однієї години зберігання коштує 10 гривень, одну добу незалежно від того, чи це кілька годин, або ж 24 години, оплачуються в 120 гривень. Також діє окрема послуга «зберігання верхнього одягу», тарифи гардеробної такі: повна або часткова доба — 50 гривень, дві доби оплачуються по 40 гривень, а 5 і більше — 30 гривень за добу. Вартість втраченого жетона — 50 гривень.

Послуга зберігання в камерах — відмінна можливість для всіх пасажирів, які можуть на лояльних умовах тимчасово помістити свій багаж в надійне і захищене місце.

Камеры хранения в аэропорту ЖуляныМи будемо регулярно оновлювати цю статтю, тому тут ви завжди отримаєте актуальну інформацію.

І звичайно хочемо нагадати, що якщо ви їдете у відпустку або у відрядження, то «Столична Кладовка» приймає речі на зберігання на термін від одного тижня. Не покладайтеся «на авось», збережіть свої речі від крадіжок і пропаж!