СКЛАД ТИМЧАСОВОГО ЗБЕРІГАННЯ НА ОБОЛОНІ

Индивидуальное хранение вещей

Сучасне життя наповнене рухом і зростанням споживання.

Ми стрімко обростаємо речами, але в той же час хочемо бути мобільними і вільними. Що робити сучасному киянину, якщо квартира малогабаритна і немає своєї комори? На допомогу приходить послуга, яку давно оцінили на заході  Self Storage– це склади індивідуального зберігання, які тепер є і в Києві.

Для зберігання речей ви орендуєте свій маленький постір, так званий  міні-склад. Це не відповідальне зберігання, тому що ви самостійно можете розпоряджатися своїм боксом. Бокс – це ізольоване приміщення для зберігання, доступ до якого маєте тільки ви або довірені особи.

Столична Кладовка–професійний сервіс зберігання речей, який надає можливість тимчасового або довготривалого зберігання речей, майна і в цілому практично  будь-чого.

Список тих, кому  варто взяти на замітку Столичну Комору великий: переїзд квартир або офісу і пов’язане з цим тимчасове зберігання меблів, побутової техніки або обладнання; сезонне зберігання шин, гуми і дисків. Активні підприємці орендують у нас склад для інтернет магазину, або архів документації. Відпускники, студенти, військовослужбовці використовують сервіс, як камери схову на короткий період. Для сімейних людей ми забезпечуємо зберігання велосипедів, дитячих речей, санок, лиж і іншого сезонного спорядження. Оренда великого контейнера для зберігання речей – це зберігання мотоцикла, човна або автомобільного багажника. Загалом засновники Self Storage з Америки, пишалися б Столичною Кладовкою.

Дивіться що ви отримуєте:

  1. Бокси для зберігання від 1 до 40 квадратних метрів;
  2. Клімат контроль: взимку тепло, влітку – прохолодно;
  3. Гнучкі терміни договору оренди – від одного тижня до нескінченності;
  4. Прозора і чітка оплата – без комунальних та інших платежів;
  5. Цілодобовий доступ без свят і вихідних. Ви самі визначаєте зручний час відвідування свого складу;
  6. Багаторівнева безпека– датчики руху в кожному боксі, відеоспостереження, фізична охорона. В якості постійного пропуску отримуєте магнітну карту доступу на весь період оренди;
  7. Експрес система. Завозите речі, на місці вибираєте бокс в оренду, підписуєте договір, розміщуєте. Все це за 15 хвилин;
  8. Замки, пакувальні матеріали і коробки можете придбати прямо на місці;
  9. Чи не переплачуєте за час і зайве місце. За бажанням, в будь-який момент міняєте маленький контейнер на великий і навпаки;
  10. Без зусиль. Речі вивантажуються з автомобіля прямо в склад і далі за допомогою безкоштовної візки доставляються прямо до боксу.

Занесіть Складовку в список обраних заміток або сайтів.

Складські послуги вже понад 15 років – наш профіль і спеціалізація. Свій склад тимчасового зберігання в Столичній Кладовці на Оболоні в Києві буде вашим постійним помічником у нелегкій справі виживання в міських джунглях.

Телефонуйте, пишіть! Ми завжди відкриті і чекаємо на Вас!

Розрахуйте вартість зберігання

Офісний переїзд?

БЕЗПЕКА

Постійне відеоспостереження та охорона всіх складських боксів. Також у нас встановлена пожежна сигналізація, а все своє майно Ви можете застрахувати.

ДОСТУП 24/7

Кожен клієнт "Складовки" має цілодобовий доступ до свого контейнеру або боксів. Ми завжди відкриті для Вас!

ВЕЛИКИЙ ВИБІР БОКСІВ

Ви можете орендувати як 1, так і 50 м.кв. Сама оренда може тривати зручний для Вас проміжок часу - від 7 днів.

Summary
Услуга
Service Type
Услуга
Provider Name
Skladovka,
ул. Семьи Шевкоплясов,7,Киев-04655,
Telephone No.+380 (44) 503 50 22
Area
Временное хранение вещей
Description
Self Storage или временное хранение вещей в Киеве для всех желающих от Столичной Кладовки.