Зберігайте документи в надійному місці

Надежное хранение архива

Ведення архіву документів відповідно до законодавства є обов’язковою вимогою для кожного підприємства, як державного, так і комерційного, як для великих холдингів, так і для малого бізнесу. За правильне зберігання архівних документів керівництво несе персональну відповідальність. Навіть перехід на цифрові носії не скасовує значимості простого паперу, який може займати колосальне місце. Стан справ ускладнюється, якщо на підприємстві йде оптимізація, переїзд в нове приміщення або ліквідація.

Послуга компанії Столична Кладовка зі зберігання документів допомагає організаціям звільнити цінний офісний простір і використовувати його в інших цілях, що дозволить збільшити ефективність діяльності.

Для кого буде цікава послуга «Позаофісне зберігання документів»:

  • Компаніям будь-якої форми власності та підприємцям, які хочуть зберегти важливу документацію від надзвичайних подій;
  • Приватним особам, які хочуть зберегти конфіденційні документи від розголошення;
  • Підприємствам, які мають великі архіви документів і бажають розвантажити приміщення і співробітників від рутинної роботи;
  • Компаніям, які на період переїзду, ремонту або іншої причини припинення діяльності, потребують місця для  зберігання документації;

Ви самостійно підбираєте розмір свого боксу для зберігання. У міру необхідності ви зможете збільшувати або зменшувати займану площу. Висота кожного боксу 3 метра тому можливе стелажне зберігання. Доступ до свого складу – цілодобово. Багаторівнева система безпеки гарантує збереження. Вартість зберігання архіву документів не буде обтяжливою, а ваша документація надійно збережеться. Крім того, ви можете використовувати свій бокс, немов Тетріс –зберігати також і невикористовуване офісне обладнання, офісні меблі і т.д.

Але якщо вам необхідні професійні архівні послуги: обробка документів, експертиза цінності, знищення документів та багато іншого, то тоді ви можете звернутися до наших партнерів – європейської компанії архівних послуг повного циклу Райссвольф Україна. 

Тут ви отримаєте повний якісний аутсорсинг, включаючи зрозуміло і зберігання документів.

Розрахуйте вартість зберігання

Цікавить архівне зберігання документів?

БЕЗПЕКА

Постійне відеоспостереження та охорона всіх складських боксів. Також у нас встановлена пожежна сигналізація, а все своє майно Ви можете застрахувати.

ДОСТУП 24/7

Кожен клієнт "Складовки" має цілодобовий доступ до свого контейнеру або боксів. Ми завжди відкриті для Вас!

ВЕЛИКИЙ ВИБІР БОКСІВ

Ви можете орендувати як 1, так і 50 м.кв. Сама оренда може тривати зручний для Вас проміжок часу - від 7 днів.

Summary
Услуга
Service Type
Услуга
Provider Name
Skladovka,
ул. Семьи Шевкоплясов,7,Киев-04655,
Telephone No.+380 (44) 503 50 22
Area
Услуги хранения документов и личных дел
Description
Личный архив в Столичной Кладовке! Все ценные документы можно хранить в 100% безопасности.